TurboElita – Skup turbosprężarek / Turbin online

Nie wiesz, co zrobić ze swoją zużytą, zepsutą turbosprężarką? Twój warsztat zostawił Ci turbosprężarkę, która nie nadaje się już do regeneracji? Masz turbinę, która nie jest sprawna i już nigdy nie zostanie zainstalowana w Twoim aucie? Jeżeli na te pytania odpowiadasz twierdząco – TurboElita to idealne miejsce dla Ciebie. Zapraszamy do skorzystania z usługi o nazwie skup turbosprężarek. Jak to działa?

Jeżeli dysponujesz zużytą, nie nadającą się już do instalacji w Twoim aucie turbosprężarką – zadzwoń o nas. Wyceny dokonujemy na podstawie modelu a także uszkodzeń, jakie uniemożliwiły dalsze wykorzystanie turbosprężarki w aucie. Gwarantujemy, że wycena będzie rzetelna i że przedstawimy Ci konkurencyjną ofertę.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 730-700-995 w celu uzyskania większej ilości informacji.

skup turbosprężarek

Uszkodzone turbosprężarki – co z nimi zrobić?

Turbosprężarki pojawiają się w coraz większej liczbie modeli aut. Są podstawowym podzespołem napędzającym auto i przy okazji pozwalającym wykrzesać z silnika jeszcze więcej mocy. Jednak każdy fan motoryzacji wie, że o turbosprężarki należy dbać – zbyt szybkie wyłączanie silnika lub nieodpowiednie dogrzanie auta i uruchamianie pełnej mocy turbosprężarki znacząco skróci jej żywotność. W skrajnych przypadkach regeneracja turbosprężarek nie może być przeprowadzona. Wówczas jedynym rozsądnym wyborem jest wymiana turbosprężarki na nową. Pojawia się jednak pytanie – co zrobić ze starą, zużytą częścią, która de facto na nic nie jest już nam potrzebna? Nie, wcale nie trzeba jej wyrzucać czy oddawać warsztatowi, który zajmował się diagnozą i naprawą uszkodzonego turbo – w TurboElita prowadzimy skup uszkodzonych turbosprężarek.

Wystarczy, że zadzwonisz do nas, opiszesz model turbosprężarki oraz powiesz, co stało się z uszkodzonym podzespołem. Na podstawie tych informacji dokonamy wstępnej wyceny i przedstawimy Ci ofertę. Oczywiście ostateczna cena zależeć będzie od oględzin turbosprężarki już na miejscu. Jeżeli zgodzisz się na takie warunki współpracy, wystarczy przywieść lub wysłać do nas uszkodzoną turbinę. Pieniądze za podzespół przelejemy na Twoje konto bankowe niezwłocznie po ocenie stanu turbosprężarki. Dzięki naszej usłudze możesz sprzedać wadliwy podzespół, z którego już nigdy nie skorzystasz. Na pewno sprzedaż uszkodzonej turbosprężarki będzie kroplą w morzu potrzeb związanych z kosztem zakupu nowej turbiny, jednak każdy pieniądz w sytuacjach awaryjnych może się przydać, a dzięki skupie turbosprężarek w TurboElita masz możliwość zapełnić swoje finansowe morze potrzeb kilkoma dodatkowymi kroplami.

Skup turbosprężarek TurboElita

Prowadzimy warsztat i profesjonalny serwis turbosprężarek. Znamy się na tym jak nikt inny. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło przeprowadzić mnóstwo udanych napraw turbin. Dlatego jeżeli masz problem z turbiną lub już jesteś po wymianie tej części – zadzwoń do nas. Pozornie zużyta turbosprężarka wcale nie musi zalegać w piwnicy czy kartonie w Twoim garażu – możesz na niej zarobić! Czekamy na telefon lub kontakt e-mail – wystarczy informacja, że chcesz sprzedać turbosprężarkę – my zajmiemy się resztą!