Serwis Klimatyzacji Gdańsk

Klimatyzacja to ceniony przez wszystkich kierowców, podstawowy element wyposażenia każdego samochodu, który umożliwia komfortowe podróżowanie, niezależnie od warunków atmosferycznych panujących za oknem. Bezawaryjność i sprawne działanie systemu gwarantuje regularny przegląd klimatyzacji oraz określone działania wpływające na bezusterkową i płynną wentylację. My, jako doświadczeni od lat w branży specjaliści, oferujemy Państwu kompleksowy serwis klimatyzacji w Gdańsku, który przewyższy najśmielsze oczekiwania każdego kierowcy. Nasz wykwalifikowany zespół przy pomocy profesjonalnych urządzeń zrobi wszystko, co w jego mocy, aby szybko i rzetelnie dokonać naprawy, czyszczenia lub nabijania klimatyzacji. Ze swojej strony gwarantujemy także kompetentny serwis oraz sprawdzone, najwyższej jakości wymienne części.

Serwis klimatyzacji samochodowych Gdańsk
Serwis klimatyzacji samochodowych Gdańsk i okolice

Jakie czynności obejmuje oferowany przez naszą firmę serwis klimatyzacji?


Sprawne i prawidłowe działanie układu klimatyzacji zależy głównie od wystarczającej ilości czynnika chłodniczego. Jednak przynajmniej raz w roku, najlepiej przed sezonem letnim, warto cały układ dokładnie odgrzybić, oczyścić i osuszyć. Dokonanie pomiaru ciśnienia pomoże wykryć ewentualne nieszczelności, czego skutkiem musi być natychmiastowa naprawa klimatyzacji. Z uwagi na powyższe potrzeby, nasz serwis obejmuje:

  • Kontrolę temperatury oraz ciśnienia,
  • Kontrolę stanu ilości czynnika chłodniczego,
  • Wymianę osuszacza – punkt ten powinien nastąpić przynajmniej raz na 3 lata
  • Obowiązkowy punkt mający niebagatelny wpływ na zdrowie człowieka i sprawną wentylację – odgrzybianie poprzez ozonowanie oraz wymianę filtra kabinowego,
  • Test elektronicznego systemu odpowiadającego za prawidłowe działanie klimatyzacji – dotyczy często nowszych samochodów wyposażonych w automatyczną klimatyzację.

W razie jakichkolwiek wątpliwości chętnie udzielimy wsparcia i odpowiemy na wszystkie nurtujące Państwa pytania. Nie mniej jednak jesteśmy pewni, że zlecenie serwisu klimatyzacji naszej firmie to najlepsze, co może spotkać Państwa samochód. Zapewniamy profesjonalną analizę problemu, atrakcyjne ceny oraz krótkie terminy realizacji. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego i umawiania usługi serwisu klimatyzacji w Gdańsku!

Komentowanie dla tego wpisu jest zablokowane.