Przywieź do nas swoją turbinę a zdemontujemy ją, zregenerujemy lub naprawimy, zamontujemy i nie trzeba będzie nic więcej w niej ustawiać. Dysponujemy najwyższej klasy wyważarkami, piaskarkami oraz personelem.

730-700-995

Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu:

730-700-995

regeneracja turbin GdańskKiedy auto zaczyna tracić dawną moc

Każdy samochód ma do spełnienia jedną podstawową funkcję – ma przede wszystkim jeździć. Niemal od zawsze jednak właścicielom aut to nie wystarcza. Oprócz tego chcą mieć auto o imponującym wyglądzie, które w jakiś sposób będzie potwierdzało ich wysoki status społeczny, a jednocześnie będzie dynamiczne i szybkie. By auto i jazda nim przynosiły możliwie najwięcej przyjemności, wcale nie trzeba inwestować w piękne i szybkie, ale nie zawsze odpowiednio duże auto sportowe, zamiast tego lepiej jest zdecydować się na lekki tuning silnika. Doskonałym pomysłem może okazać się zainstalowanie przy nim nowoczesnej turbosprężarki, która może dodać samochodowi wyjątkowego przyspieszenia. Turbosprężarki jednak niestety nie są wieczne. By zawsze spełniały swoją rolę, od czasu do czasu poddać je trzeba również profesjonalnej regeneracji. Szczególnie ważna jest regeneracja turbin Gdańsk, gdyż to właśnie turbina jest zdecydowanie najbardziej podatna na wszelkiego typu zabrudzenia. Nie wystarczy jednak znaleźć warsztat, warto znaleźć taki punkt, w którym mechanicy naprawdę znają się na rzeczy.

By auto znów jeździło jak nowe

Turbosprężarka daje niesamowite możliwości. Jeśli tylko dobierze się odpowiedni jej typ, nawet niepozorne auto może stać się wyjątkowo zwinne, dynamiczne i szybkie na drogach. A taka modyfikacja wcale nie jest bardzo droga. W dodatku jeśli o turbosprężarkę i samochód dobrze się dba, to mogą dobrze służyć przez wiele aut. W przypadku auta wszystko wydaje się jasne – trzeba poddawać je co jakiś czas przeglądom i wymieniać te części, które przestają działać jak należy. Jak jednak wygląda sprawdzanie i naprawa turbosprężarki? Regeneracja turbin Trójmiasto ma na celu zazwyczaj dokładne wyczyszczenie wszystkich elementów składających się na turbosprężarkę. Turbina, jako zbiornik jest tym elementem, który dość szybko się brudzi i znacząco wpływa na pracę całego mechanizmu. W profesjonalnych warsztatach przy regeneracji zazwyczaj rozmontowuje się turbosprężarkę, dokładnie czyści się wszystkie elementy, a później, przez ponownym ich połączeniem, dokładnie się je wyważa. Ważne jest też sprawdzenie wszystkich połączeń i mocowań.

Jak przetestować turbosprężarkę?

Nawet jeśli jednak regeneracja turbin Pomorskie prowadzona jest przez doświadczonych fachowców, to mimo wszystko cały mechanizm trzeba dokładnie sprawdzić, zanim auto ponownie wyjedzie na drogę. Możliwości przetestowania silnika i turbosprężarki jest kilka. Można zaprowadzić auto na siłownię, można zdecydować się też na przetestowanie turbosprężarki przez specjalistyczne oprogramowanie komputerowe. Podczas takiego testu pobierane są niezbędne parametry, na których podstawie przygotowywana jest komputerowa symulacja pracy silnika i turbosprężarki. Wyniki takich testów pozostają jednak nie tylko do wglądu dla samych mechaników. W dobrych warsztatach ich wydruk i pełną dokumentację otrzymuje również i właściciel auta z pełnym raportem dotyczącym silnika i pracy turbosprężarki. Decydując się na regenerację, warto wybrać właśnie taki punkt naprawy, by mieć stuprocentową pewność, że wszystkie elementy i cały mechanizm turbosprężarki są w pełni sprawne i powinny dobrze funkcjonować przez najbliższe miesiące, jeśli nawet nie lata.

Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 730-700-995