Hamownia Gdańsk

najlepsza hamownia w trójmieście!

hamownia Gdańsk TrójmiastoOferujemy profesjonalny pomiar na hamowni w Gdańsku. Podstawową czynnością przed wykonaniem tuningu jest sprawdzenie auta na hamowni podwoziowej w celu sprawdzenia charakterystyki silnika oraz sprawdzenia aktualnej realnej mocy silnika. W ten sposób uzyskamy wiele cennych informacji które pomogą nam w podniesieniu mocy auta lub zdiagnozowaniu przyczyny niskiej mocy silnika.

Umów się na pomiar na hamowni w Gdańsku

Każde auto przed chip tuningiem powinno zostać sprawdzone na hamowni. Testy mocy i pracy silnika pozwalają zdobyć niezbędne informacje dotyczące auta, które będą kluczowe dla doboru chipu i mapowania silnika. Jeżeli szukasz profesjonalnej hamowni w Gdańsku – TurboElita jest do Twojej dyspozycji.

Oferujemy pomiary mocy aut na hamowni. Dysponujemy hamownią podwoziową, która w precyzyjny sposób pozwala określić zakres mocy auta (realnej mocy) a także zobrazować krzywą momentu obrotowego. Dzięki pomiarom, tuning auta będzie o wiele efektywniejszy. Oczywiście każdy pomiar jest rejestrowany i odpowiednio udokumentowany – przyjeżdżający do nas Klienci zawsze otrzymują stosowne dokumenty obrazujące wyniki pomiarów.

Z hamowni mogą Państwo korzystać nie tylko w przypadku chęci podniesienia mocy silnika, ale także jako diagnostyka ewentualnych usterek i problemów z mocną silnika. Auto nie cechuje się dostateczną mocą? Czujesz, że przyspieszenie nie jest tak satysfakcjonujące, jak być powinno? Będziesz mieć pewność, gdy sprawdzisz auto na hamowni podwoziowej. Z doświadczenia wiemy, że auta bardzo często charakteryzują się mniejszą mocą, niż deklaruje producent. Dlatego warto sprawdzić stan silnika i jego realną moc na dokładnej hamowni, aby móc podjąć stosowne kroki celem ulepszenia silnika lub eliminacji zaistniałych usterek, które skutecznie obniżają moc i psują doznania z jazdy.

Pomiar mocy – gwarancja dokładności

Każdy, kto chce zmierzyć moc i moment obrotowy swojego auta w warsztacie TuboElita ma pewność dokładności i powtarzalności pomiarów. Dysponujemy nowoczesną hamownią, która wyposażona jest w pełen osprzęt, czujniki a także innowacyjne rozwiązania pozwalające na precyzyjny pomiar. Prócz pomiaru mocy i przedstawienia krzywej momentu obrotowego, mamy możliwość pozycjonowania punktów na wykresach. Hamownia określa wszystkie parametry auta za pomocą czujników umiejscowionych w rolkach. Dodajmy do tego nowoczesne łożyska, odpowiednie wyważenie oraz skuteczne zabezpieczenia auta (dbamy o to, aby każde auto podczas pomiaru zostało odpowiednio zamocowane do hamowni, eliminując przy tym ryzyko wypadków), aby otrzymać przepis na dokładny, sprawdzony i miarodajny pomiar mocy.

Skorzystanie z naszej hamowni to także gwarancja interpretacji pomiarów – pomożemy, doradzimy, zinterpretujemy wyniki i chętnie zajmiemy się tuningiem lub naprawą ewentualnych problemów z silnikiem. Prócz hamowni, oferujemy szereg innych usług, które nie tylko przywracają silniki do życia, ale także pozwalają na zwiększenie ich mocy, dając przy tym mnóstwo radości dla ich kierowców. Dołącz do tego grona już teraz i sprawdź swoje auto na hamowni!

Zapraszamy na pomiar mocy aut na hamowni w Gdańsku

TurboElita zaprasza do skorzystania z oferty – jesteśmy otwarci na propozycje i chętni, aby sprawdzić Wasze auta pod kątem mocy. Już teraz umów się na pomiar w dogodnym dla Ciebie terminie. W celu rezerwacji hamowni prosimy skorzystać z formularza w zakładce kontakt, wiadomości na facebook’u lub kontaktu telefonicznego pod numerem 504 600 996.